Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

Interiéry na míru - Sedací soupravy

Omlouváme se, tato sekce stránek je momentálně v rekonstrukci. Všechny informace Vám rádi poskytneme v našem studiu.

Sedací soupravy Ponsel

Německá firma PONSEL (www.ponsel.de) patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu, městě Weidhausen. Nabízíme moderní design sedacích souprav v látce i kůži, s možností výběru více prvků u každého modelu dle jejich přání.

Zajímavou prodejní výhodou, kterou český zákazník zcela určitě uvítá, je nabídka funkčních prvků (rozkládání na jednolůžko, dvojlůžko, úložný prostor atd.), možnost individuální úpravy sedací soupravy dle přání zákazníka, široká nabídka doplňků atd.

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Přehled sortimentu Ponsel najdete na těchto stránkách: https://www.sedacky-ponsel.cz/Sedací soupravy Ponsel a jejich nová generace exkluzivního čalouněného nábytku - Boxspring.
Ponsel Viktoria s patentovanou technologií Boxspring
Ponsel souprava FRISCO S / L 119 a technologie Classicspring
Schéma technologie Ponsel Boxspring
Top