Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

Kuchyně na míru - Infini

Kuchyně na míru

Kuchyně INFINI jsou určeny všem těm, kteří se nechtějí obklopit všedními věcmi denní potřeby a vyznávají jejich vysokou užitnou hodnotu. Kuchyni vám pomůžeme navrhnout společně s Vámi, dle Vašich představ, tak aby uspokojila Vaše potřeby a priority.

Ryze český výrobce Infini a.s. nabízí zakázkové kuchyně na míru, moderní kuchyně, luxusní kuchyně, rustikální či klasické kuchyně a my je při jejich řešení vnímáme jako centrum života a komunikace v rodině.

Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy, které ovlivňují vývoj v našem oboru. Tím, že disponujeme vlastní projekcí, kuchyně na míru dodáváme, provádíme poprodejní servis kuchyní a kuchyňských linek, mohou být služby našeho kuchyňského studia komplexní.

České moderní kuchyně INFINI

Kuchyně nevšední hodnoty

Profesní zkušenosti tvůrců kuchyní Infini předurčují jejich charakter. Příznačné je jejich prvotřídní provedení umožňující uživatelům nadprůměrný komfort. Bohaté užití přírodních i technických materiálů pro kuchyně, špičkové vybavení zabudovanými technickými prvky a idividuelní design, jsou jejich významnými rysy. Na první pohled je patrná nezaměnitelná nabídka vysokého uživatelského komfortu za relativně dostupnou cenu.
Kuchyně Infini jsou určeny všem těm, kteří se nechtějí obklopit všedními věcmi denní potřeby a vyznávají jejich vysokou užitnou hodnotu s dlouhou dobou užití.

Každá kuchyně je originál

U většiny firem dostanete na výběr z předem připravené nabídky modelů kuchyní. Mezi nimi pak hledáte ten, který je Vaší představě nejblíže. U kuchyní Infini stačí zvolit základní stylizaci provedení a vše ostatní už záleží na Vás a kreativitě designera, s kterým kuchyni připravujete. Společně můžete vytvořit věrnou repliku rustikální babičkovské kuchyně, tradiční rodinnou kuchyni z masivních dřevin, nebo moderní kuchyni současného designu. Je jedno jak složitý prostor máte k dispozici. Stejně tak se nemusíte bát projevit své představy a nároky. Infini se umí přizpůsobit nakoukněte do fotogalerie. Díky používané formě softwaru i organizaci výroby může designer vytvořit optimální sestavu pomocí úpravy rozměrů jednotlivých prvků. Stejně tak může individuálně pro každou kuchyni navolit tvaroslovní, materiálovou skladbu a barevnost. Informační systém přenese toto zadání v elektronické podobě až do objednávek materiálů a výrobní dokumentace. Díky tomu je Infini schopna i při možnosti relativně velkého objemu výroby, vyrábět každou kuchyni jinou.
Top