Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

Značky - Doplňky

Hettich

Hettich perfektně spojuje inteligentní techniku, funkčnost a design. S těmito požadavky vyvíjí a vyrábí nejrůznější funkční kování - od systémů výsuvů a zásuvek přes závěsy a dekorativní úchytky až po kování pro skládané a posuvné dveře.

Závěsy, Výsuvy pro zásuvky, Zásuvkové systémy, Systémy pro skládané a posuvné dveře, Úchytky, Nábytková svítidla, Polohovací kování pro čalouněný a ložnicový nábytek, Další výrobky

Závěsy Hettich

Vše se točí kolem závěsů. Závěsy Hettich jsou základ pro dobrá dvířka a spolehlivé řešení pro nábytek všeho druhu. Inovativní, bezpečné, s dlouhou životností. Nejvyšší kvalita, promyšlené možnosti montáže a seřízení. Vyšší komfort s otevíráním push to open a s tlumením integrovaným do závěsu Sensys pro tiché zavírání.

Perfektní závěsy Hettich. Perfektní tlumení


Závěs Hettich pro nejvyšší komfort. Konstrukce závěsů Sensys s integrovaným tlumičem zajišťuje maximální komfort při měkkém a tichém zavírání dvířek. Sensys přitahuje dvířka ke korpusu od jedinečně velkého úhlu a samočinně se postará o spolehlivé zavírání dvířek. Inovativní, snadné, jemné a tiché.
Design závěsu Hettich byl korunován mnoha oceněními za výrazné zvýšení komfortu.

Zásuvky Hettich

Zásuvky: nic není nemožné
Pro každý nábytek existuje vhodná zásuvka Hettich. Pro kuchyně, koupelny, ložnice, obýváky, kanceláře. Systémy pro nejrůznější použití, s promyšleným konceptem. Stabilní, s lehkým chodem, komfortní, atraktivní. Jednoduché nebo dvojité bočnice zásuvek v různých variantách. Rozsáhlý sortiment příslušenství v různých cenových úrovních.

Perfektní a mnohostranný systém zásuvek Hettich.
Neomezené možnosti

Se zásuvkami InnoTech nabízí Hettich jedinečný stavebnicový systém pro pokrytí nejširšího spektra požadavků. Řada možností pro individualizaci základního provedení bočnic: dekorativní profily, plastové, kovové nebo skleněné nástavce, nejširší sortiment prvků pro členění úložného prostoru zásuvek. Částečné výsuvy a plnovýsuvy, nosnost 30 kg, 50 kg a 70 kg. Rozmanitost se štíhlou logistikou a výrobou.
Design a kvalita Hettich.

Výklopy a další kování

Inovace pro nábytek všeho druhu


Vytváříme perfektní spojení inteligentní techniky, funkčnosti a designu. S těmito požadavky vyvíjíme a vyrábíme nejrůznější typy nábytkového kování.

Dobrý nábytek potřebuje dobrá řešení - pro bydlení, práci a život.

Kování pro výklopná dvířka

Hettich nabízí široký sortiment kování pro výklopná a sklopná dvířka. Společnými znaky jsou kompaktní rozměry pro úsporu místa, hladký pohyb a tiché zavírání. Používají se se s dvířky nejrůznějších rozměrů a hmotností, snadno se montují a seřizují.

Hettich přináší pohyb.


www.hettich.com/intelligentkitchens/

Kování Blum

Systémy výsuvů existují v kuchyni, v koupelně, v obývacím pokoji i v ložnici, stejně jako v kanceláři. Pro tyto různé prostory bytu nabízí BLUM vhodná řešení - vedení pro dřevěné zásuvky a kompletní systémy výsuvů z kovu.


Nezávisle na plném nebo lehkém naložení výsuvů, měkkém nebo rázném posouvání - díky BLUMOTION se výsuvy vždy zavírají měkce a tiše.

Více prostoru pro ztvárnění: Systémy výsuvů firmy Blum

TANDEMBOX: Systém BOX se skrytým vedením pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu

TANDEM: Skrytý systém vedení pro dřevěné zásuvky

METABOX: Úsporný systém BOX pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu

STANDARD: Úsporný systém vedení pro dřevěné zásuvkyU systému výklopů BLUM se dá čely pohybovat směrem nahoru, čímž je umožněn volný přístup k prostoru uvnitř horní skříňky.

Výklopné systémy BLUM


Systém výklopů AVENTOS přesvědčí vysoce komfortní obsluhou: Výklopy se dají snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky BLUMOTION se zavírají měkce a tiše. Vysoká stabilita, elegantní design a dlouhá životnost jsou další výhody AVENTOS.

Všestranné: Systémy výklopů firmy Blum

AVENTOS HF - skládací výklop: dvoudílné čelo se skládá směrem nahoru.

AVENTOS HS - výkyvný výklop: jednodílné čelo se vyklápí nad korpus.

AVENTOS HL - zdvihací výklop: jednodílné čelo se paralelně zvedá nahoru.

AVENTOS HK - výklop: jednodílné čelo se vyklápí nahoru.

AVENTOS HK-S - malý výklop: jednodílné čelo se vyklápí nahoruKesseböhmer a Peka

Do kuchyně na míru použijte kvalitní drátěný program


Použijete-li k vybavení kuchyně na míru komplexní a důmyslně navržený drátěný program, dosáhnete dokonalé uložení potravin, nádobí i kuchyňského náčiní uvnitř zásuvek, skříněk, vysokých skříní a nejen to. Pomocí drátěného programu můžete vytvořit i samostatné závěsy, stojany a další kuchyňské doplňky. Tak zvýšíte na maximum užitné vlastnosti kuchyně na míru a účelně využijete každý kousek prostoru vyčleněného pro kuchyň na míru.

Drátěný program nabízíme především od německé firmy Kesseböhmer a švýcarské firmy Peka.Top