Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

Značky - Pracovní desky a obklady

HPL - Vysokotlaký laminát

HPL je materiál vyrobený na bázi laminátové pryskyřice při vysoké teplotě a tlaku. Je odolný proti vodě, snadno omyvatelný, odolný proti odření i běžným chemickým přípravkům, jako jsou dezinfekční prostředky. Desky s HPL jsou na pracovní desky díky svým dobrým vlastnostem a příznivé ceně nejpoužívanější.

Egger

Pfleiderer

Kronospan

Polyform

Česká, rodinná firma, jejíž počátky činnosti sahají do roku 1994, ale jako FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, spol. s r.o. působí od roku 2002. Nosným výrobním programem společnosti je výroba kuchyňských pracovních desek a parapetů.

Kámen a umělý kámen

Kuchyňské desky a obklady kuchyně z přírodního kamene jsou stále oblíbenější pro své specifické vlastnosti, vysokou estetickou hodnotu a téměř neomezenou životnost. Poskytují komfort provozu kuchyně s minimální údržbou.

Granit Holec

Rodinná firma dodávající žulové pracovní desky do kuchyně.

Tesera

Jako první kamenická firma v České republice získala v roce 2000 certifikát ISO 9001 od firmy TÜV

Technistone

Technistone, a.s. je jediným středoevropským výrobcem konglomerovaného kamene.

Pracovní desky a obklady z Corianu

Denbacor

Firma DENBACOR s.r.o. je zaměřena na vybavování vnitřních interiérů a to převážně výroba atypických pracovních desek z materiálu CORIAN® a STARONTM, dále výroba a prodej kuchyňského a kancelářského nábytku.

Skleněné a keramické obklady a pracovní desky

London Glass

Jako přední výrobci obkladových skel nabízí designové sklo řady London Glass - moderní, nadčasové, cenově dostupné, nenáročné na údržbu. Víceúčelové sklo je ideální jako obklad zdí do kuchyní, koupelen nebo jako pracovní desky, zástěny, police a barové pulty.

Barevná skla

Barevná skla se vyrábějí ve velké barevné škále a jsou velmi vhodná pro obklady stěn koupelen a kuchyní, ale také jako pracovní desky do kuchyně, bary a dvířka ke kuchyňské lince nebo skleněné dveře.

J.A.P.

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.


Top