Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

Značky - Spotřebiče

Výběr spotřebičů

Naše dlouholeté zkušenosti Vám pomohou vybrat ty spotřebiče, které budou svou kvalitou a vybavením nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.


Kuchyňské spotřebiče jsou nedílnou součástí každé kuchyně, dají se rozdělit na volně stojící přístroje a vestavné přístroje a malé přístroje. Volně stojícími se rozumí spotřebiče, které nejsou zabudovány do kuchyňské linky. Vestavné spotřebiče jsou pevně zabudovány do kuchyňské linky. Výhodou vestavěných spotřebičů kromě estetického hlediska je i to, že se na ně vztahuje snížená sazba DPH. Dalšího cenového zvýhodnění spotřebičů lze dosáhnout také nákupem "setů", tzn. sady spotřebičů od jednoho výrobce.


V naší nabídce najdete celou řadu renomovaných značek kuchyňských spotřebičů. Spotřebiče Vám samozřejmě odborně zapojíme, uvedeme do provozu a odzkoušíme tak, abyste mohli Vaši novou kuchyni ihned používat.

Miele

Společnost Miele je od svého založení v roce 1899 nezávislým rodinným podnikem, který cítí stejný závazek vůči svým vlastníkům, spolupracovníkům, zákazníkům, dodavatelům, životnímu prostředí a společnosti.


Společnost se soustředí na výrobu domácích spotřebičů do kuchyně, k péči o prádlo a podlahové krytiny, a také přístrojů k použití v profesionálních provozovnách nebo lékařských zařízeních („Miele Professional“). Strategická vize říká, že se chceme stát na všech relevantních trzích nejvíce ceněnou značkou v oboru.


Svým zákazníkům nabízí Miele výrobky, které jsou měřítkem v oblasti dlouhé životnosti, výkonu, komfortu obsluhy, energetické účinnosti, designu a služeb. To odpovídá našemu heslu „vždy lepší“, které vytiskli na své první produkty již zakladatelé, pánové Carl Miele a Reinhard Zinkann, a které dodnes charakterizuje společnost Miele.


Společnost se soustředí na vlastní značku Miele a její průběžné umístění v prémiovém segmentu trhu. Miele je synonymem myšlení a jednání s výhledem na budoucnost, kontinuity hodnot a cílů, partnerského chování vůči zákazníkům a dodavatelům a firemní kultury orientované na spolupracovníky.


Základem podnikatelské strategie společnosti Miele je neustálý vývoj a zlepšování. To, že společnost Miele s touto strategií dobře funguje, dokládají četná ocenění a vyznamenání.


Od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Dělají vše pro to, aby byli „vždy lepší“ než všichni ostatní a „vždy lepší“, než už sami jsou.
Spotřebiče Miele v barvě Briliantová bílá
Spotřebiče Miele v barvě Obsidian černá
Volně stojící lednička Miele Blackboard

Siemens

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

Chlazení

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu - chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od nejmenších vestavných chladniček až po impozantní side-by-side modely - všechny vám poskytnou čerstvost a pohodlí.

Mytí nádobí

Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí - inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

Odsavače

Vnímáte je, ale neslyšíte. Výkonné a zároveň tiché odsavače par značky Siemens.

Trouby

Méně času na přípravu. Více času na připravené jídlo.

Varné desky

Varné desky Siemens se díky nejmodernějším technologiím a funkcím přesně přizpůsobí vašim potřebám.

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu.
Chlazení Siemens
Design Siemens
Myčky Siemens

AEG

Buďte šéfem své kuchyně díky našim spotřebičům, které pohotově vyplní každé vaše přání.


Abyste při vaření dosáhli i náročných cílů, potřebujete mít k dispozici spotřebiče, na něž se můžete spolehnout. Pokročilé technologie, které jsou součástí kuchyňských pomocníků AEG, vás za každých okolností posunou blíže k těm nejlahodnějším pokrmům. Nabídnou vám vše, co potřebujete – precizní ovládání, skvělý výkon při nízké spotřebě energie, rychlost a vysokou míru samostatnosti.

Mytí nádobí na nejvyšší úrovni

Našim myčkám můžete bez obav svěřit silně znečištěné hrnce i křehké sklo. Výsledek bude vždy stejně perfektní. A vy si můžete užít pohodlnou manipulaci s nádobím.

Přizpůsobí se vaší chuti

Flexibilní a vždy plné čerstvých dobrot. Chladničky s mrazničkou AEG dodají všem druhům potravin tu nejlepší a nejšetrnější péči, aby zůstaly déle plné chuti.

Svěží kuchyně bez dotyku

Nenechte se při vaření rušit hlukem ani nežádoucími pachy a výpary. Naše výkonné odsavače par se vždy postarají o příjemnou, klidnou a svěží atmosféru v kuchyni.
AEG představuje novou, exkluzivní řadu kuchyňských spotřebičů Mastery. Čistý nadčasový design, precizní zpracování a nejvyspělejší funkce.
AEG Mastery range
propojení varné desky a odsavače Hob2Hood
Systém ComfortLift umožnuje zvednout spodní koš myčky

Bosch

Kvalita bez kompromisů ověřená každodenním životem. Domácí spotřebiče Bosch vám přinášejí technickou bezchybnost a spolehlivost, díky které vám usnadní den a na dlouhá léta vás zbaví starostí. Navíc všechny vestavné spotřebiče se téměř neviditelně začlení do každé kuchyně. Jedno však nepřehlédnete: typickou 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

Chlazení

Dobrá chladnička by měla pojmout velké množství čerstvého jídla a vykazovat technickou dokonalost.

Mytí nádobí

Když dáte nádobí do myčky, čekáte, že bude perfektně čisté. Myčka Bosch vám kromě toho pomůže ušetřit i náklady na elektřinu a snížit spotřebu vody.

Odsavače

Abyste při vaření cítili jen to, co opravdu cítit chcete, jsou odsavače par obzvláště výkonné. Kromě toho je jejich chod tak tichý, že téměř nic neuslyšíte.

Trouby

Perfektní výsledky pečení jsou samozřejmostí. Trouby Bosch jsou zároveň vyrobené z těch nejstabilnějších materiálů a jejich životnost testována v náročných zátěžových testech.

Varné desky

Varná deska je duší kuchyně. Aby byla dle vašich představ, jsou varné desky vybaveny řadou praktických pomocníků, kteří vám usnadní smažení a vaření.


Bosch je nejprodávanější značka velkých domácích spotřebičů v Evropě.
Bosch je nejprodávanější značka myček na světě (2017)
Spotřebiče Bosch
Ledničky Bosch

Dále nabízíme tyto značky

Spotřebiče:

Electrolux, Lord, Beco, Grundig, Brandt, Whirlpool, Gorenje, Philco, Fagor, Mora atd.

Odsavače a varné desky:

Gutmann, Bora, Sirius, Falmec, Elica, Airforce, Faber, Best

Chlazení:

Liebherr, Avintage, Climadiff

Výběr spotřebičů rozhoduje mnoho faktorů, od ceny, přes možnosti a komfort ovládání či údržby, nabízený servis, naše zkušenosti s danými spotřebiči, až po jejich design. Nechte si od nás poradit.
Top