Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

Interiéry na míru

Omlouváme se, tato sekce stránek je momentálně v rekonstrukci. Všechny informace Vám rádi poskytneme v našem studiu.
Omlouváme se, tato sekce stránek je momentálně v rekonstrukci. Všechny informace Vám rádi poskytneme v našem studiu.
Omlouváme se, tato sekce stránek je momentálně v rekonstrukci. Všechny informace Vám rádi poskytneme v našem studiu.
Omlouváme se, tato sekce stránek je momentálně v rekonstrukci. Všechny informace Vám rádi poskytneme v našem studiu.
Omlouváme se, tato sekce stránek je momentálně v rekonstrukci. Všechny informace Vám rádi poskytneme v našem studiu.

Obývací stěny Gwinner

Gwinner je prestižní německá značka nábytku. Spolehlivým partnerem v obchodu s nábytkem je již více než 85 let. Od roku 1979 je členem Sdružení německého nábytkářského průmyslu - splňuje tak požadavky na kvalitu, požadavky platných DIN norem a bezpečnostních předpisů.

Nabízené luxusní obývací stěny jsou určeny zákazníkům, kteří upřednostňují špičkový německý design, dokonalé zpracování a vysokou kvalitu použitých materiálů. Jejich výjimečnost tkví ve vysoké variabilitě jednotlivých komponent, které je možné sestavit do velkého počtu variací. Vybírat můžete z několika dekorů přírodního dřeva a široké škály příjemných barev v matném provedení. V nabídce jsou zastoupeny rovněž obývací stěny z masivního dřeva.

Kompletní přehled modelů a detaily materiálů najdete například zde: http://www.gwinner.cz/Ložnice Wiemann

Firmu Wiemann založil Mathias Wiemann kolem roku 1900 v prostorách bývalého venskovského penzionu. Dnes se areál firmy rozkládá na více než 98000m2, kde je zaměstnáno asi 600 lidí. Firma je druhým největším zaměstnavatelem v Osnabrücku v severním Německu. Stále se ale jedná o tradiční rodinnou firmu, v jejímž čele stojí Markus Wiemann, který převzal vedení v roce 2005.

Společnost Wiemann patří mezi přední německé výrobce ložnicového nábytku. Vzhledem k svému charakteru rodinné firmy a udržení dobrého jména klade mimořádný důraz jak na kvalitu vyráběného nábytku, tak i na výběr materiálů, které jsou při výrobě používány.

Všechny materiály na bázi dřeva pocházejí z udržitelných zdrojů. Všechny materiály nábytku Wiemann, jako jsou fólie, dřevotřískové a lepidel, splňují požadavky obsahu formaldehydu emisní třídy "E1". Kvalita nábytku i jednotlivých materiálů je trvale a průběžně testována a splňuje všechny hygienické i průmyslové požadavky a normy. Výroba nábytku probíhá v souladu s platnými směrnicemi EU.Sedací soupravy Ponsel

Německá firma PONSEL (www.ponsel.de) patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu, městě Weidhausen. Nabízíme moderní design sedacích souprav v látce i kůži, s možností výběru více prvků u každého modelu dle jejich přání.

Zajímavou prodejní výhodou, kterou český zákazník zcela určitě uvítá, je nabídka funkčních prvků (rozkládání na jednolůžko, dvojlůžko, úložný prostor atd.), možnost individuální úpravy sedací soupravy dle přání zákazníka, široká nabídka doplňků atd.

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Přehled sortimentu Ponsel najdete na těchto stránkách: https://www.sedacky-ponsel.cz/Vestavěné skříně Mybi

Spojením slov jednoduchý, hravý a nekonečné možnosti, vzniklo Mybi. S Mybi může být špičkový architekt každý. Ve všech prodejnách s nábytkem jsme limitováni nabídkou konkrétních typů v daných barvách.

Nenechte se omezovat a svazovat něčím, co za Vás navrhl architekt, který u Vás doma žít nebude! Nenechte se tlačit tam, kam nechcete. S produktem Mybi už Vás nic podobného nečeká. S Mybi si vytvoříte vlastní prostor pro Váš pohodlný život.

U většiny prodejců nábytku se návrh interiérů skládá z typových bedýnek s daným řešením vnitřního prostoru - u Mybi nic takového nečekejte, s Mybi řešíte každý detail vnitřního prostoru přesně podle Vašich potřeb.Značkový nábytek Gwinner, kvalita ověřená desetiletími.
Gwinner Casale - Lack taupe / Eiche saegerauh
Gwinner Felino
Gwinner Bohle - Lack taupe/Struktureiche natur
Gwinner Media - Lack schwarz/Wildkernbuche natur
Gwinner Loreto - Lack taupe/Eiche Spaltstruktur
Gwinner Nola
Sedací soupravy Ponsel a jejich nová generace exkluzivního čalouněného nábytku - Boxspring.
Ponsel Viktoria s patentovanou technologií Boxspring
Ponsel souprava FRISCO S / L 119 a technologie Classicspring
Schéma technologie Ponsel Boxspring
Top