Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

O nás

O nás

Kydlíček - kuchyňské studio Plzeň, rodinná firma zabývající se návrhem, kompletní dodávkou a profesionální montáží kuchyňských sestav.

 

Kromě kuchyně vám rádi vybavíme nábytkem také další části interiéru. Dodáváme obývací sestavy, vestavné skříně, jídelní sestavy, postele a další druhy nábytku.

 

S využitím technologických výhod silných výrobců nábytku vysoké kvality - české firmy INFINI, německých firem Ballerina, Rotpunkt a s doplněním o vlastní výrobu, můžeme nabídnout kuchyně na míru v široké škále stylů a provedení. Již přes 25 let v oboru a velké množství realizovaných zakázek nám umožnilo získat cenné zkušenosti, díky kterým nyní dokážeme uspokojit různorodé požadavky našich zákazníků. Společně s námi můžete vytvořit věrnou napodobeninu rustikální babičkovské kuchyně, tradiční rodinnou kuchyni z masivních dřevin, nebo moderní kuchyni současného designu, kde je na prvním místě funkčnost a čisté provedení. Je jedno jak složitý prostor máte k dispozici.

 

Vždy se snažíme o individuální přístup k zákazníkovi s poskytnutím kompletního servisu - zaměření v prostorách budoucí kuchyně, grafický návrh s využitím moderní výpočetní techniky, poradenská služba, profesionální montáž. Pravidelně navštěvujeme světové výstavy a školení, abychom mohli zasvěceně nabídnout produkty, které budou co nejlépe splňovat požadavky zákazníků na kuchyňskou linku a její vybavení.

 

 

Kuchyňské studio

Naše kuchyňské studio najdete v Plzni na Slovanské třídě č.64 (roh Slovanské třídy a ulice Hradišťské) naproti Sokolu V. a cyklocentrumu Hepos. Nejbližší tramvajová stanice je zastávka "Jedlová" tramvajové linky č.1.

 

V našem studiu najdete ve výstavce 5 průběžně obměňovaných kuchyňských linek, na kterých vám rádi předvedeme nové trendy v řešení kuchyňských sestav, vestavných spotřebičů či dalších náležitostí vaší kuchyně. Kromě kuchyňských linek u nás najdete také vzorové jídelní sestavy či obývací stěnu, stejně jako množství vzorníků, aby vaše představa o nové kuchyni byla co nejkomplexnější.

 

Obývací stěna GWINNER, Kuchyňská linka BALLERINA a jídelní sestava WÖSSNER
Vzorníky materiálů kuchyní INFINI, BALLERINA a ROTPUNKT
Kuchyně INFINI - RONDO Masiv dub póry, obklad a deska kámen
Pohled na naše kuchyňské studio Kydlíček ze Slovanské třídy
Kuchyně INFINI - DALIA Lak vysoký lesk, bez úchtková, dřez Blanco Subline 375-U keramický, pracovní deska Technistone
Kuchyně INFINI - DALIA Lak vysoký lesk, bez úchtková, dřez Blanco Subline 375-U keramický, pracovní deska Technistone, obklad dekorované sklo London Glass

Miele Center Plzeň

Díky dlouholetým zkušenostem se spotřebiči značky Miele jsme dostali možnost rozšířit nabídnout Vám v Plzni nové moderní studio, které se specializuje právě na špičkové produkty značky Miele.


Studio jsme otevřeli v říjnu 2014 a můžete ho navštívit v areálu Parkovacího domu Rychtářka v ulici Truhlářská 5. Parkovat lze v parkovacím domě Rychtářka.

Přesvědčte se tam o jedinečnosti a kvalitě přístrojů Miele na vlastní kůži. Spotřebiče značky Miele představují dokonalé spojení vysoké kvality zpracování s perfektně funkčním designem. Slogan "Vše ostatní je kompromis" velmi dobře vystihuje charakter těchto výrobků.


Historie

V roce 1991 zakládají Pavel Pressl a Pavel Kydlíček firmu KYPR ve Šťahlavech, která se zpočátku zabývala truhlářskou výrobou. Firma se postupně rozrostla o dva společníky a 35 zaměstnanců. Její hlavní náplní byla výroba kuchyní a prodej domácích spotřebičů.

 

Po neshodách ve firmě v roce 2000 odchází Pavel Pressl a v roce 2006 z téhož důvodu opouští firmu Pavel Kydlíček, který navazuje na dlouholeté zkušenosti a pokračuje s návrhy a montáží kuchyňských sestav.

Top