Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

Odkazy

Kuchyňské sestavy

Infini

INFINI

Výběr kuchyní různých barev a tvarů bez hranic.
Ballerina

BALLERINA

Kuchyně Ballerina Vám dokáží splnit Vaše sny a přání díky vysoké kvalitě provedení za atraktivní cenu.
Rot Punkt

ROTPUNKT

Značka kuchyní ROTPUNKT s bohatou tradicí Vám nabízí velký výběr vysoce kvalitních inovativních kuchyní a kuchyní posledního trendu.
Nobilia

NOBILIA

Nobilia kuchyně se dokáží přizpůsobit každému životnímu stylu a svým poměrem cena-výkon jsou velice atraktivní.

Spotřebiče

Miele

MIELE

Prestižní značka dokonalých a velmi spolehlivých přístrojů.
Siemens

SIEMENS

Čistý tvar, linie s novými barevnými variantami a inspirativním světelným konceptem.
Bosch

BOSCH

Německý výrobce spotřebičů pro domácnost. Vyznačují se jednotným designem a jasnou logikou ovládání.
Aeg

AEG

Jednoduchý horizontální design a harmonická kombinace materiálů.
Brandt

Brandt

Nejdůvěryhodnější francouzská značka v oblasti elektrospotřebičů. Brandt je prekursorem mnoha technologií a inovací, které adoptovala dnes většina výrobců.
De Dietrich

DE DIETRICH

Je luxusní francouzská značka s vyjímečným avangardním designem, patentovanou technologií a špičkovou technickou výbavou.
Liebherr

Liebherr

Rakouský výrobce spotřebičů pro domácnost. Špičková technika pro každou kuchyni, konfortní a energeticky úsporné.
Elektrolux

ELECTROLUX

Švédský výrobce spotřebičů pro domácnost.
Gutmann

GUTMANN

Exlusivní odsavače. Atraktivní vzhled, elegance, unikátní technologie.
Bauknecht

BAUKNECHT

Na český trh vstupuje nováček v nabídce vestavných spotřebičů - značka Bauknecht. Domácí spotřebiče této značky jsou na evropském trhu zastoupeny více než 90 let, nyní se s nimi mohou seznámit také čeští zákazníci.
PHILCO

PHILCO

Philco se vrací na evropský trh, a to s výrobky, které vynikají nejen vysokou kvalitou a vstřícností k uživateli, ale zároveň i šetrným přístupem k životnému prostředí.

TEKA, KÜPPERSBUSCH, ZANUSSI, WHIRPOOL, GORENJE, BEST, ELICA...a další


Dřezy

Franke

FRANKE

Kuchyňské dřezy, baterie, odsavače par a systémy třídění odpadu. Přední světový výrobce vyhlášený svou kvalitou, nezaměnitelným smyslem pro design, použitím materiálů a technologií výroby.
Blanco

BLANCO

Dřezy a baterie pro domácnost, košové systémy třídění odpadu. Komfort a design do prostředí kuchyně.
Schock

SCHOCK

Granitové a nanogranitové dřezy, jejich příslušenství a doplňky. Německá značka zahrnující tradici a vývoj trvající déle než 80 let.

Obývací stěny

Gwinner

GWINNER

Nábytek pro obývací pokoje. Německá precizní výroba vysoké kvality. Ideální doplňěk k sedacím sestavám, které nabízíme.

Jídelní sestavy

Wössner

WÖSSNER

Široká nabídky nábytku pro jídelny ve vysoké kvalitě zpracování a použitých materiálů. Stoly, židle, lavice, komody a jídelní sety

Doplňky

Kessebohmer

KESSEBÖHMER

"Mít potraviny přehledně po ruce znamená mít více času pro rodinu a své přátele."
Hafele

HÄFELE

Sortiment společnosti Häfele obsahuje více než 50 000 položek kování a dalších výrobků.
Schachermayer

SCHACHERMAYER

Schachermayer je největším velkoobchodním partnerem pro oblast zpracování dřeva, kovu a skla, pro řemeslo, průmysl, obchod a architekty.
Grass

GRASS

Více jak 60 let je firma Grass uznávaným mezinárodním výrobcem nábytkového kování. Posuvné a závěsné systémy od firmy Grass jsou používány předními evropskými výrobci nábytku.

Pracovní desky a obklady

HPL - Vysokotlaký laminát

HPL je materiál vyrobený na bázi laminátové pryskyřice při vysoké teplotě a tlaku. Je odolný proti vodě, snadno omyvatelný, odolný proti odření i běžným chemickým přípravkům, jako jsou dezinfekční prostředky. Desky s HPL jsou na pracovní desky díky svým dobrým vlastnostem a příznivé ceně nejpoužívanější.

Pfleiderer

PFLEIDERER

Kronospan

KRONOSPAN

Kaindl

KAINDL

Polyform

POLYFORM

Česká, rodinná firma, jejíž počátky činnosti sahají do roku 1994, ale jako FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, spol. s r.o. působí od roku 2002. Nosným výrobním programem společnosti je výroba kuchyňských pracovních desek a parapetů.

Kámen a umělý kámen

Kuchyňské desky a obklady kuchyně z přírodního kamene jsou stále oblíbenější pro své specifické vlastnosti, vysokou estetickou hodnotu a téměř neomezenou životnost. Poskytují komfort provozu kuchyně s minimální údržbou. 

Granit Holec

GRANIT HOLEC

Rodinná firma dodávající žulové pracovní desky do kuchyně.
Tesera

TESERA

Jako první kamenická firma v České republice získala v roce 2000 certifikát ISO 9001 od firmy TÜV
Technistone

TECHNISTONE

Technistone, a.s. je jediným středoevropským výrobcem konglomerovaného kamene.

Pracovní desky a obklady z Corianu

Denbacor

DENBACOR

Firma DENBACOR s.r.o. je zaměřena na vybavování vnitřních interiérů a to převážně výroba atypických pracovních desek z materiálu CORIAN® a STARONTM, dále výroba a prodej kuchyňského a kancelářského nábytku.

Skleněné obklady a pracovní desky

London Glass

N&C GLASS

Jako přední výrobci obkladových skel nabízí designové sklo řady London Glass - moderní, nadčasové, cenově dostupné, nenáročné na údržbu. Víceúčelové sklo je ideální jako obklad zdí do kuchyní, koupelen nebo jako pracovní desky, zástěny, police a barové pulty.
Barevná skla

BAREVNÁ SKLA

Barevná skla se vyrábějí ve velké barevné škále a jsou velmi vhodná pro obklady stěn koupelen a kuchyní, ale také jako pracovní desky do kuchyně, bary a dvířka ke kuchyňské lince nebo skleněné dveře.
J.A.P.

J.A.P. 

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

Inteligentní domácnost

iNELS Systém inteligentní elektroinstalace iNELS smart home solution řídí provoz Vašeho domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů, až po zabezpečení domu a ochranu Vašeho majetku.
Ekovoko Eco-eye jsou bezdrátové měřiče celkové spotřeby elektrické energie. Zobrazují náklady, odběr v kW a vámi vyprodukované emise oxidu uhličitého podle aktuální spotřeby. Tyto informace budete mít stále ,,na očích" (díky bezdrátovému displeji), zjistíte, kde plýtváte elektrickou energií a uvědomíte si, že lze učinit jednoduché změny ve vašem životním stylu a tím pomáhat přírodě a šetřit peníze. 

Sedací soupravy

Ponsel
Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu, městě Weidhausen. Nabízíme moderní (kolekce VENTURO) či klasický (kolekce CHALET) design sedacích souprav v látce i kůži, zákazníkům nabízí možnost výběru více prvků u každého modelu dle jejich přání.

Potřeby na vaření

Fissler

FISSLER

Špičkové vybavení na vaření německé kvality - sady hrnců, tlakových hrnců pánve, nože, příbory, a mnoho dalších pomocníků v kuchyni.

Top